Ładowanie strony
KinoTV
Odtwórz zapowiedźOdtwórz zapowiedź

CYKL FILMÓW QUENTINA TARANTINO
Kino TV zaprasza na filmowe hity Quentina Tarantino: „Pulp Fiction”, „Kill Bill”, „Kill Bill 2” i „Od zmierzchu do świtu”. Tarantino tworzy oryginalne, klimatyczne i bardzo charakterystyczne kino, które dostarcza widzom mocnych wrażeń i bawi solidną dawką ironii. „Pulp Fiction” to jeden z najbardziej kultowych filmów lat 90tych. „Kill Bill” 1 i 2 to rozrywka na najwyższym poziomie. Niezwykły klimat budują nieszablonowe postaci, sceny pojedynków oraz świetna muzyka. „Od zmierzchu do świtu” to z kolei prawdziwa jazda bez trzymanki, okraszona czarnym humorem i sporą dawką przemocy.

PULP FICTION
6.11, godz. 23:00

Jules (Samuel L. Jackson) i Vincent (John Travolta) są płatnymi zabójcami, którzy dostają zlecenie od wpływowego szefa mafii (Vince Rhames). Mają odzyskać z rąk przypadkowych rabusiów tajemniczą walizkę. Vincent dostaje też dodatkowe zadanie. Podczas nieobecności gangstera ma zaopiekować się jego piękną żoną Mią (Uma Thurman). Szybko okazuje się, że nie będzie to łatwe. W kłopoty wpada też bokser Butch Coolidge (Bruce Willis). Mężczyzna otrzymał dużą sumę za przegranie walki, którą niespodziewanie postanawia wygrać. „Pulp Fiction” to kultowe dzieło króla postmodernizmu filmowego – Quentina Tarantino. W filmie nie brakuje błyskotliwych dialogów i odniesień do współczesnej popkultury.

KILL BILL
7.11, godz. 23:00

Płatna zabójczyni, zwana Czarną Mambą, postanawia wycofać się z branży. Podczas własnego ślubu zostaje postrzelona przez Billa – szefa Plutonu Śmiercionośnych Żmij. Na skutek ciężkich ran na cztery lata zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu postanawia zemścić się na tych, którzy próbowali zabić ją i jej nienarodzone dziecko. Po kolei eliminuje członków gangu. Wszystko się skomplikuje, gdy wkrótce dowie się, że jej dziecko żyje...

KILL BILL 2
8.11, godz. 23:00

Czarna Mamba kontynuuje swoją krwawą zemstę na byłym szefie Billu i jego współpracownikach, którzy zniszczyli jej życie. Czy kobieta będzie w stanie dokończyć swoją misję?

OD ZMIERZCHU DO ŚWITU
9.11, godz. 23:15

Bracia Seth (George Clooney) i Richard Gecko (Quentin Tarantino) są zepsutymi do szpiku kości przestępcami. Po jednej ze swoich krwawych eskapad postanawiają uciec do Meksyku. Po drodze udaje im się zgarnąć zakładników - byłego pastora (Harvey Keitel) i dwójkę jego dzieci (Juliette Lewis, Ernest Liu). Bez problemu przekraczają granicę. Bracia docierają do nocnego klubu o nazwie Titty Twister. Pech chce, że okazuje się on siedzibą wampirów. Za scenariusz odpowiedzialny jest podwójny zdobywca Oscara Quentin Tarantino (Pulp Fiction, Django), który wcielił się również w jedną z głównych ról.


Partnerem cyklu jest: naEkranie.pl

Partner cyklu: Na Ekranie

Najbliższe emisje:

PULP FICTION
6.11
23:00
KILL BILL
7.11
23:00
KILL BILL 2
8.11
23:00
OD ZMIERZCHU DO ŚWITU
9.11
23:15

Którym filmem Tarantino jesteś?

Jakiej muzyki najchętniej słuchasz?
Jak najchętniej spędziłabyś/ spędziłbyś swoje wakacje?
Dostajesz w prezencie tandetny sweter, co z nim robisz?
Do którego czasu/miejsca chciałabyś/ chciałbyś się przenieść?
Który transport uważasz za najlepszy?
Znajomy pyta cię o zdanie na temat jego nowej fryzury, która Ci się nie podoba. Co mówisz?
Jaką osobą NIE jesteś
Jaki styl ubierania najlepiej oddaje ciebie?

Pytanie 1 / 8

Musisz udzielić odpowiedzi na pytanie.