Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz
FILMKraj produkcji: USA
Rok produkcji: 2007
Reżyser: Sidney Lumet
Obsada: Philip Seymour Hoffman, Ethan Hawke, Albert Finney
Najbliższe emisje:
Charles (Albert Finney) i Nanette (Rosemary Harris) Hansonowie prowadzą mały sklep jubilerski i mają troje dorosłych dzieci: Andy’ego (Philip Seymour Hoffman), Katherine (Arija Bareikis) i Hanka (Ethan Hawke). Najstarszy z rodzeństwa zmaga się z problemami finansowymi oraz uzależnieniem od narkotyków, co wpływa na jego małżeństwo z Giną (Marisa Tomei). Hank jest nieodpowiedzialny i również boryka się z problemami finansowymi, do tego nadużywa alkoholu. Andy planuje napad na sklep jubilerski rodziców, by uzyskać pieniądze z odszkodowania. Przekonuje Hanka do współpracy, lecz ten ze strachu angażuje do pomocy przestępcę Bobby’ego (Brian F. O’Byrne). Pozornie prosty plan szybko się jednak komplikuje; dochodzi do strzelaniny, w której ginie Bobby, a Nanette zostaje ciężko ranna. Zniechęcony opieszałością policji Charles decyduje się poznać prawdę o napadzie na własną rękę.
Najbliższe emisje:
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.
Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.
Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.
Najpierw włącz ściśle niezbędne ciasteczka, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje!